| Słowa kluczowe | Pos Machine Maszyna, płyta główna RK3576, 6T Tops NPU Board |
|---|---|
| GPU | Arm Mali-G52 MC3 |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 170mm * 170mm |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Porty szeregowe | 5 W sumie typy opcjonalne, TTL (1-5pcs )、 RS232 (0-4pcs )、 RS485 (0-2PCS) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Nazwa produktu | Klasa przemysłowa 12V ANDROID MASTER MASZYNTA MATORA MATORY Z 2,2G DDR3 i 13,3 -calową ekranem dotyk |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście 12 V /3A |
| Wyjście audio | Stereo, wspierające dźwięk Dolby |
| Wyjście wideo | Obsługuj wyjście wideo LVD, EDP i HDMI oraz najwyższą rozdzielczość 3840x2160. |
| Wyświetlacz | 5/7/10.1/13.3/15/18,5/21,5 cala lcd ekran dotykowy |
| NPU | Rk nnt 0,8t |
|---|---|
| Port seryjny | Wsparcie TTL, RS232, RS485 |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| RTC | Pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczną moc i funkcję wyłączania |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS, EDP, MIPI |
| NPU | 1tops |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |