| Productnaam | Moederbord van de automaten |
|---|---|
| Waakhond | Ondersteuning crasht plotseling om automatisch opnieuw te starten. |
| Voeding | 12V /3A-invoer |
| USB -interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| 4G LTE | Steun |
| Naam van het product | Industrial ARM Mainboard RK3568 Quad Core A55 2.0Ghz LPDDR4 2G EMMC 16G Digital Signage Android 11 U |
|---|---|
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8 GB DDR4 |
| Bewaarplaats | 16GB 128GB eMMC + TF-Card Betrouwbare opslag voor besturingssysteem, apps en logs. |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer pcb |