| Συνολικό μέγεθος | 378*297*63,2 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 89°/89°/89°/89° (R/L/U/D) |
| Επεξεργαστής | Intel Bay Trail J1900 ((4 πυρήνες 4 νήματα) I |
| Απόφαση | 1024*768 |
| Μνήμη | Ενιαίο DDR3L 1333MHz Max 8G |
| όνομα | Βιομηχανική Μητρική Πλακέτα ARM JLD-A06 |
|---|---|
| Κάμερα | Υποστήριξη κάμερας MIPI |
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
| Σχήμα αριθ. | JLD-A06 |
| Εικόνα αφής | I2C * 2 |
| Έξοδος βίντεο | Επεξεργασία βίντεο σε μορφή EDP (2560 * 1440), MIPI |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη της λειτουργίας Power Off Clock Memory, υποστήριξη της λειτουργίας αυτόματης αλλαγής |
| Λειτουργικό Σύστημα | Ανδροειδές 11, Ουμπούντου 20.04, κλπ. |
| μνήμη flash | 16G έως 64G Προαιρετικό |
| Μέγεθος PCB | 140 χιλιοστά χ 91 χιλιοστά |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
|---|---|
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Gpu | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα RK3576 Pos |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Έξοδος ήχου | Στερεοφωνικό, με ήχο Dolby |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | 20-80℃ |
|---|---|
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| Βίντεο έξω | ΧΜΔΜ, CVBS, LVDS/RGB |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |
| Διεπαφή καμερών | 1x Διασύνδεση κάμερας MIPI-CSI |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board with EDP Screen Interface and Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| Επεξεργαστής | PX30 Μέγιστη συχνότητα1.4GHz |
|---|---|
| Διεπαφή καμερών | 1x Διασύνδεση κάμερας MIPI-CSI |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- υψηλότερος δίσκος 32G. |
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
| HDMI_OUT | Υποστήριξη |
| tp | Εφαρμογή των προδιαγραφών |
|---|---|
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Ethernet | Διασύνδεση LAN 100 MHz |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη |
| Συνδεσιμότητα | WiFi, Bluetooth, 4G LTE |
| Τύπος προϊόντος | Πληροφοριακό |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |