| Ικανότητα RAM | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20°- 80°C |
| Τύπος επεξεργαστή | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 2.0GHz |
| μνήμη flash | 16G-128G προαιρετικά |
| Σειριακή θύρα | 7 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-7 τεμάχια), RS232 (0-6 τεμάχια), RS485 ((0-2 τεμάχια) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα LVDS |
|---|---|
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Έξοδος ήχου | Στερεοφωνικό, υποστήριξη ηχητικού εφέ Dolby |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Wifi | Υποστήριξη WiFi 2.4G |
| Φωτεινότητα | 300cd/m2 ((500/700 Προαιρετικά) |
| Μέγεθος οθόνης | 475.64*267.11mm |
| Ηχητικό αποτέλεσμα | Realtek ALC662HD, υποστήριξη 8Ω5W |
| Συχνότητα CPU | 2.0GHz, υψηλότερο:2.41GHz |
|---|---|
| TP τύπος | Κατανάλωση |
| Εμφάνιση | 27 ίντσες |
| Προστασία ESD | ±4kV (συναντήματα), ±8kV (αέρας) |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Συνολικό μέγεθος | 413*342*63,2 χιλιοστά |
|---|---|
| Επεξεργαστής | RK3568 Quad Core 64 Bit Cortex-A55 |
| ΕΣ | Windows 7 / Windows 10 / Linux Ubuntu 20.04 |
| WIFI/BT | 2.4G/5.8G ασύρματο WIFI;BT4.2/5.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C-70°C |
| Όνομα προϊόντος | Η μητρική πλακέτα Android 11 για μηχανές αυτοελέγχου |
|---|---|
| Λειτουργικός | Android 11 |
| Εμφάνιση | Υποστηρίζει LVDs (Double 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |
| Μάρκα | Κόσμημα |
| Όνομα προϊόντος | RK3288 μητρική κάρτα |
|---|---|
| EMMC | Επιλογή 16G/32G/64G |
| GPU | Mali-t764 |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Σύρματη και 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Internet WIFI |
|---|---|
| Μνήμη | 2G / 4G / 8G DDR 4 Προαιρετικό (Standard Public Version) |
| Έξοδος βίντεο | Υποστήριξη LVDS (διπλή 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440) και έξοδος βίντεο σε μορφή MIPI |
| μνήμη flash | 16G έως 64G Προαιρετικό (πρότυπο 16G) |
| Μέγεθος PCB | 158 χιλιοστά Χ 95 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | 8GB RAM 128GB ROM Industrial Edge Computer με ενσωματωμένο σύστημα RK3568 Android 11 και Linux |
|---|---|
| μέγεθος | 240*180*48 χιλιοστά |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V/5A |
| Συσκευαστή | RK3568 Ανώτατη συχνότητα έως και 2,0 GHz |
| Αποκωδικοποίηση | Πλήρης μορφή H.264 4k@60fps H.265 4k@60fps |