| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| دوربین | دوربین USB |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| منبع برق | ورودی DC5V/3A ؛ باتری لیتیوم 3.7 ولت |
|---|---|
| اندازه PCB | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| آی سی اصلی | RK3399 حداکثر فرکانس 2.0 گیگاهرتز |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz/1000MHz LAN و WIFI بی سیم 2.4G/5G |
| خروجی صدا | استریو |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board with EDP Screen Interface and Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz و WIFI بی سیم 2.4 گرم/5G |
|---|---|
| فلش حافظه | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
| خروجی صدا | استریو |
| RTC | حمایت |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، MIPI Output Output بالاترین تعریف خروجی: 1920x1200 |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| فرکانس | تا 2 گیگاهرتز |
|---|---|
| منبع تغذیه | ورودی DC12V/3A |
| گارانتی | 1 سال |
| فرکانس پردازش | 1.8 گیگاهرتز |
| گزینه های راه حل | RK3399/RK3566/RK3568/PX30/ETC. |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHZ1000MHz LAN و 2.4G/5G WIFI WIFI MOBILE 4G/5G NETWORK |
|---|---|
| رمزگذاری | H.264/H.265 1080p@60fps |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، HDMI ، خروجی فرمت MIPI |
| CPU | RK3568 بالاترین فرکانس تا 2.0 گیگاهرتز |
| اره | RS232*4 RS485/TTL برای گزینه |
| نام محصول | 21مانیتور صفحه لمسی.5 اینچ تمام در یک کامپیوتر قابل لمس مانیتور صفحه لمسی LCD برای سینای دیجیتال |
|---|---|
| مصرف برق | <45W (اندروید پایین) |
| اندازه کلی | 523.64 x 315.11 x 59.3 میلی متر |
| منطقه نمایش | 475.64 x 267.11 میلی متر |
| مواد | صفحه فلزی |
| فلاش | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
|---|---|
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- حداکثر دیسک 32G |
| خروجی صدا | استریو |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |