| نام محصول | 10.1 اینچ Wi Fi Board Android/Linux RK3288 Board PCB Android Indroidy با خروجی HDMI برای دستگاه فروش |
|---|---|
| حافظه | 8G ~ 64G برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8G است) |
| اندازه PCB | 145mmx100mmx1.6mm |
| HDMI | خروجی HMDI |
| شبکه | 6.Support 10/100/1000 مگاهرتز LAN و WIFI بی سیم 2.4 یا 5G. |
| پردازنده | PX30 حداکثر فرکانس 1.4 گیگاهرتز |
|---|---|
| رابط دوربین | 1x رابط دوربین MIPI-CSI |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- بالاترین دیسک 32 گرم. |
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
| hdmi_out | حمایت |
| منبع برق | ورودی 12 ولت DC |
|---|---|
| گزینه های رم | 2G/4G/8G DDR4 |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| شبکه بی سیم | 2.4G/5G WiFi WiFi |
| پشتیبانی از بلوتوث | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| اندازه PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| سیستم عامل | اندروید 7.1 |
| فلاش | 8G-64G EMMC (بالاترین پشتیبانی 128G) |
| سوالات | نام تجاری: نگین ، شماره مدل: JLDA06 ، تولید شده در چین ، حداقل سفارش سفارش: 1 قطعه ، شرایط پرداخت: T |
| ورودی/خروجی جلو | 1* سوئیچ (با LED) ؛ 2 * آنتن ؛ 2*com (rs232or rs485 اختیاری |
|---|---|
| منبع برق | DC12V |
| سیستم عامل | ویندوز 7 / ویندوز 10 / لینوکس اوبونتو 2004 |
| حافظه | تک DDR3L 1333MHz MAX 8G |
| حالت نصب | دسک تاپ تعبیه شده ، دیواری |
| نام محصول | 113mm x 80mm x 1.6mm RK3288 مادربرد اندرویدی با رله POE برای تشخیص چهره برنامه های چرخ دستی JLD-F02 |
|---|---|
| ظرفیت حافظه | 2G/4G DDR3 |
| گنجایش انبار | 8g ~ 64G EMMC |
| ذخیره سازی | ذخیره سازی EMMC با ظرفیت های اختیاری 16G-128G. |
| مواد | RF4 |
| نام محصول | RK3288 لینوکس Embedded Board |
|---|---|
| گزینه های ارتقاء | به روزرسانی های سیستم عامل |
| پشتیبانی کارت حافظه | کارت TF تا 32 گرم |
| ظرفیت حافظه | 2G/4G DDR3 |
| ظرفیت ذخیره سازی | 8g ~ 64G EMMC |
| نام محصول | مادربرد ARM تعبیه شده سیستم Turnstile |
|---|---|
| پشتیبانی از بروزرسانی سیستم عامل | OTA |
| محل قرارگیری بندر | USB ، HDMI |
| ظرفیت حافظه | 2G/4G DDR3 |
| ظرفیت ذخیره سازی | 8g ~ 64G EMMC |
| نام محصول | تخته بازوی صنعتی مادربرد ایده آل برای سیستم های چرخشی با امنیت بالا که با نمایشگرهای MIPI JLD-F02 قا |
|---|---|
| رعایت مقررات | FCC، CE |
| مکانیسم های احراز هویت | تشخیص چهره |
| پشتیبانی از بروزرسانی سیستم عامل | OTA |
| محل قرارگیری بندر | USB، HDMI |
| نام | مادربرد JLD-A03 PCBA |
|---|---|
| درخواست ها | ماشین تبلیغاتی 4K ، تجهیزات نمایش تجاری |
| مدل | مادربرد |
| یو اس بی | USB x 6 |
| ورودی برق | ورودی DC12V |