| Product Name | 10.1 Inch Wi Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board With HDMI Output For Vending Machine |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | HMDI Output |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |
| Processor | PX30 Maximum Frequency1.4GHZ |
|---|---|
| Camera Interface | 1x MIPI-CSI Camera Interface |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk. |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| HDMI_OUT | Support |
| Power Supply | DC 12V Input |
|---|---|
| RAM Options | 2G/4G/8G DDR4 |
| RTC | Support Power-off Clock Memory |
| Operating System | Android 11/Linux Ubuntu |
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Support Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB Size | 164mm*100mm*1.6mm |
| Operating System | ANDROID7.1 |
| Flash | 8G-64G EMMC (highest Support 128G) |
| FAQ | Brand Name: JEWELLED, Model Number: JLDA06, Manufactured In China, Minimum Order Quantity: 1 Piece, Payment Terms: T/T |
| Front I/O | 1* Switch(with LED); 2 * Antenna; 2*COM(RS232or RS485 Optional) |
|---|---|
| Power Supply | DC12V |
| OS | Windows 7 / Windows 10 / Linux Ubuntu 20.04 |
| Memory | Single DDR3L 1333MHz Max 8G |
| Installation Mode | Embedded, Wall-mounted, Desktop |
| Product Name | 113mm X 80mm X 1.6mm RK3288 Android Motherboard With Relay POE For Face Recognition Turnstile Applications JLD-F02 |
|---|---|
| Memory Capacity | 2G/4G DDR3 |
| Storage Capacity | 8G ~ 64G EMMC |
| Storage | EMMC Storage With Optional Capacities Of 16G-128G. |
| Material | RF4 |
| Product Name | RK3288 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Upgrade Options | Firmware Updates |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| Memory Capacity | 2G/4G DDR3 |
| Storage Capacity | 8G ~ 64G EMMC |
| Product Name | Turnstile System Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Firmware Update Support | OTA |
| Port Placement | USB, HDMI |
| Memory Capacity | 2G/4G DDR3 |
| Storage Capacity | 8G ~ 64G EMMC |
| Product Name | The Ideal Motherboard Industrial ARM Board For High-Security Turnstile Systems Compitable With MIPI Displays JLD-F02 |
|---|---|
| Regulatory Compliance | FCC, CE |
| Authentication Mechanisms | Face Recognition |
| Firmware Update Support | OTA |
| Port Placement | USB, HDMI |
| Name | JLD-A03 PCBA Motherboard |
|---|---|
| Applications | 4K Advertising Machine, Commercial Display Equipment |
| Model | Motherboard |
| Usb | USB X 6 |
| Power Input | DC12V Input |