| Sieć | Obsługa 10 mHz/100 mHz1000mHz LAN i 2,4G/5G bezprzewodowa sieć mobilna Wi -Fi 4G/5G |
|---|---|
| Kodowanie | H.264/H.265 1080p@60fps |
| Wyjście wideo | Obsługa LVDS, HDMI, MIPI Format Wyjście |
| procesor | RK3568 Najwyższa częstotliwość do 2,0 GHz |
| Urat | RS232*4 RS485/TTL dla opcji |
| Ethernet | Wsparcie 100 MHz |
|---|---|
| OS | Android |
| Wi-Fi | 2,4G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| EMMC | Opcja 16 GB/32 GB/64 GB |
| GPU | Mali-T764 |