| USB-interface | USB HOST/OTG |
|---|---|
| Geheugen | 2G DDR4/4G DDR |
| Aanpassingstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF CARD Maximaal 512 GB |
| besturingssysteem | Android 9.0 |
| naam | Industriële ARM-moederbord JLD-A06 |
|---|---|
| Camera | Ondersteuning MIPI Camera |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Automatische aan- en uitschakeling |
| Model nr. | JLD-A06 |
| Aanraakscherm | I2C * 2 |
| Aanpassingstemperatuur | -20 - 80 °C |
|---|---|
| Geheugen | 2G DDR4/4G DDR |
| video-invoer | HDMI2.1、 CVBS |
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| PCB-grootte | 130 mm × 110 mm |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Productnaam | 10.1 inch Display Control Board Vending Machine Moederbord Met Touchscreen En HD-MI Uitgang JLD076 |
|---|---|
| Camera | MIPI/USB-camera |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Video-uitgang | Ondersteunt LVDS, EDP en HDMI Video Output en de hoogste resolutie 3840x2160. |
| RTC | Ondersteuning van klokgeheugen wanneer het is uitgeschakeld, ondersteuning van automatische herstart |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB size | 170mmX170mm |
| USB interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |
| Productnaam | Hoofdbord voor elektronische schaal |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor GPU: ARM G52 2EE |
| GPU's | ARM G52 2EE |
| NPU | ondersteunt 1T rekenkracht |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Productnaam | RK3568 Embedded System Board |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Type | Meerlagige PCB |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| Productnaam | Display Control Board JLD-P03 |
|---|---|
| Draadloos Netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Operating System | Android 11/Linux Ubuntu |
| Stroominvoer | Invoer van DC12V-28V |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8 GB DDR4 |
| Naam van het product | Ingebed bord voor POS-machine |
|---|---|
| USB-interface | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Video-uitgang | verticaal niveau van het ondersteunend scherm |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |