| Productnaam | JLD-P02 Android Embedded System Board |
|---|---|
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 |
| Video-uitgang | verticaal niveau van het ondersteunend scherm |
| Draadloos Netwerk | 2.4G / 5G draadloze WiFi-internettoegang |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |
| PCB Grootte | 100mm*80mm |
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Automatische aan- en uitschakeling |
|---|---|
| Weergave | Ondersteuning van LVDS,EDP,MIPI,HDMI |
| Reekspoort | 7 In totaal, optionele soorten, TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| Interface van de kassa | RJ11 6P6C |
| NPU | 1TOPS |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Optie 16G-128G |
| Productnaam | Hoofdbord voor zelfbestelende betaalkiosk |
|---|---|
| CPU | RK3288 quad-core 64-bit Cortex-A17 processor, de hoogste frequentie is 1.8GHz |
| GPU's | Mali-T764GPU |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Ondersteuning Automatic Power On and Off Function |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8 GB DDR4 |
| Productnaam | Ingebouwde besturingsmoederbord |
|---|---|
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI camera |
| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| Audio-uitvoer | Stereo, ondersteuning Dolby |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| naam | Geïntegreerd bord JLD-F03 voor gezichtsherkenningsmachine |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, met een hoogste frequentie van 2,0 GHz |
| GPU's | ARM G52 2EE |
| USB-interface | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB-grootte | 122 mm*75 mm |
| Aanraakscherm | Ondersteuning |
|---|---|
| Externe geheugen | ondersteunen van TF CARD-hoogste 512G |
| dubbel scherm | Niet ondersteunen |
| CPU | Amlogic T972 Quad-core ARM Cortex-A55, met een maximale frequentie van 1,9 GHz |
| GPU's | ARM Mali-G31 MP2 |
| Productnaam | Digital Signage Advertising Embedded Linux-moederbord |
|---|---|
| Audio-uitvoer | Stereo, ondersteuning Dolby |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |