| Weergave | Ondersteuning van LVDS ((dual 8,1920*1080), EDP |
|---|---|
| Voeding | DC12V3A-invoer |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Optie 16G-128G |
| TP | I2C/USB-interface TP |
| NPU | RK NNT 0,8T |
|---|---|
| Reekspoort | Ondersteuning van TTL, RS232, RS485 |
| Draadloos Netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Ondersteuning Automatische Power On en Off functie |
| Het Type van geheugenkaart | Ondersteuning van TF-CARD |
| GPU's | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Temperatuur | -20°- 80°C |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Processortype | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, maximale frequentie 2.0GHz |
| Ethernet | Ondersteuning 100MHz |
|---|---|
| Os | Android |
| Wifi | 2.4G Draadloze wifi internettoegang |
| EMMC | 16G/32G/64G optie |
| GPU | Mali-T764 |
| Productnaam | 16G-128G Optioneel POS-moederbord met HDMI-video-uitgang en touchpaneel I2C/USB-interface TP JLD-P01 |
|---|---|
| Video-uitgang | HDMI |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Automatische aan- en uitschakeling |
| RAM-capaciteit | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
| Camera | usb camera |