| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | Opcja 16G-128G |
| TP | Interfejs I2C/USB TP |
| NPU | Rk nnt 0,8t |
|---|---|
| Port seryjny | Wsparcie TTL, RS232, RS485 |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| RTC | Pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczną moc i funkcję wyłączania |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| temperatury | -20 °- 80 ℃ |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Ethernet | Wsparcie 100 MHz |
|---|---|
| OS | Android |
| Wi-Fi | 2,4G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| EMMC | Opcja 16 GB/32 GB/64 GB |
| GPU | Mali-T764 |
| Nazwa produktu | 16G-128G Opcjonalna płyta główna POS z wyjściem wideo HDMI i panelem dotykowym I2C/interfejs USB TP |
|---|---|
| Wyjście wideo | HDMI |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
| Pojemność pamięci RAM | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| Kamera | Kamera USB |