| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS ((διπλή 8,1920*1080),EDP |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Εισαγωγή DC12V3A |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Επιλογή 16G-128G |
| tp | Εφαρμογή των προδιαγραφών |
| Εθνική ΕΤΑ | RK NNT 0,8T |
|---|---|
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL, RS232, RS485 |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| RTC | Υποστήριξη λειτουργίας ενεργοποίησης και απενεργοποίησης ρολογιού |
| Τύπος καρτών μνήμης | Υποστήριξη TF-CARD |
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Θερμοκρασία | -20°- 80°C |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος επεξεργαστή | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 2.0GHz |
| Ethernet | Υποστήριξη 100MHz |
|---|---|
| Λειτουργικός | Android |
| Wi-Fi | 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WiFi |
| EMMC | Επιλογή 16G/32G/64G |
| GPU | Mali-t764 |
| Όνομα Προϊόντος | 16G-128G Προαιρετική μητρική πλακέτα POS με έξοδο βίντεο HDMI και οθόνη αφής I2C/USB Interface TP JL |
|---|---|
| Έξοδος βίντεο | HDMI |
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
| Ικανότητα RAM | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| Κάμερα | usb κάμερα |