| Power Supply | DC5V/3A Input; 3.7V Lithium Battery |
|---|---|
| PCB Size | 112mmX100.5mmX1.2mm |
| Main IC | RK3399 Maximum Frequency 2.0 GHZ |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Audio Output | Stereo |
| Compatibility | Compatible With Various Vending Machines |
|---|---|
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Camera | MIPI/USB Camera |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Model NO. | JLD-A06 |
|---|---|
| Emmc | 16g/32g/64G/128g Optional |
| CPU | RK3399 |
| Application Scenario | Commercial Display |
| Power Supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Product Name | 10.1 Inch Wi Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board With HDMI Output For Vending Machine |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | HMDI Output |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN And 2.4G/5G Wireless WIFI |
|---|---|
| RAM | 2G /4G LPDDR4 |
| Audio Output | Stereo |
| Memory CARD Types | Support TF-CARD (no Maximum Limit) |
| Power Supply | DC5V/3A Input; 3.7V Lithium Battery |
| Product Name | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| USB Interface | Built-in USB 2.0 Sockets (4 Pcs), External USB 3.0 (1 Pce) 2.0 (2 Pcs) OTG (1 Pce) |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types, TTL (1-5 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Vending Machine Motherboard |
|---|---|
| Watchdog | Support Crashes Suddenly To Automatic Restart. |
| Power Supply | 12V /3A Input |
| USB Interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| 4G LTE | Support |