| Name | Embedded ARM Board For Self-Service Terminal |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| RTC | Support Power-off Clock Memory,automatic Power On And Off |
|---|---|
| Ethernet | 10/100M |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| EMMC | 16G-128G Option |
| USB Interface | Internal USB 2.0 (7 Pcs), External USB 2.0 (1 Pc), External OTG (1 Pc) |
| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | RK3288 Embedded POS Board |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Product Name | Dual Screen POS Machine Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | Support 100MHZ |
|---|---|
| OS | ANDROID |
| Wi-Fi | 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| EMMC | 16G/32G/64G Option |
| GPU | Mali-T764 |
| Product Name | POS Main Board |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| NPU | RK NNT 0.8T |
|---|---|
| Serial Port | Support TTL, RS232, RS485 |
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| RTC | support Power-off Clock Memory, Support Automatic Power On And Off Function |
| Memory Card Type | Support TF-CARD |
| Product Name | Embedded System Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G Option |