| Product Name | 27inch Touch Monitor Embedded Panel PC PCAP Touch Tempered Glass Android Module Web Panel JLD-TPC-270 Embedded Display |
|---|---|
| Installation Mode | Embedded, Wall-mounted, Desktop |
| Overall Size | 654.89*393.3*68.3mm |
| Display Area | 596.89*335.3mm |
| Video Input Options | VGA, HDMI |
| Hard Disk | M-SATA 128G |
|---|---|
| Ethernet | Realtek RTL8106E,10/100/1000Mbs Self-adaptation |
| WiFi | Support WiFi 2.4G |
| Resolution | 1920*1080 |
| Processor | Intel Bay Trail J1900(4 Cores 4 Threads) |
| TP Type | Capacitive |
|---|---|
| OS | Windows 7 / Windows 10 / Linux Ubuntu 20.04 |
| WiFi | Support WiFi 2.4G |
| Display | 27inch |
| Installation Mode | Embedded, Wall-mounted, Desktop |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| EMMC | 16G-128G Option |
| Video Output | EDP (2560 * 1440), MIPI Format Video Output |
|---|---|
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional |
| PCB Size | 140mmX91mm |
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
| PCB Size | 158mmX 95mm |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| TP | I2C And USB Interface Touch Screen |
| EMMC | 16G-128G Option |
| Serial Port | 4 In Total, Types Option,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Processor | PX30 Maximum Frequency1.4GHZ |
|---|---|
| Camera Interface | 1x MIPI-CSI Camera Interface |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk. |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| HDMI_OUT | Support |
| Processor | RK3568 Quad Core 64 Bit Cortex-A55 |
|---|---|
| TP Type | Capacitive |
| Overall Size | 413*342*63.2mm |
| Power Supply | DC 12V~24V |
| Sound Effect | Realtek ALC662HD,support 8Ω5W |
| Installation Mode | Embedded, Wall-mounted, Desktop |
|---|---|
| Power Supply | DC12V |
| Overall Size | 378*297*63.2mm |
| Viewing Angle | 89°/89°/89°/89° (R/L/U/D) |
| Front I/O | 1* Switch(with LED); 2 * Antenna; 2*COM(RS232or RS485 Optional) |