Dit moederbord is uitgerust met de Rockchip RK3588 octa-core processor, met 4 Cortex‐A76 high-performance cores plus 4 Cortex‐A55 efficiency cores,met een maximale frequentie van maximaal 2Gepaard met de high-performance GPU van ARM Mali‐G610 MC4 en een 6 TOPS NPU, biedt het een krachtige rekenprestatie en uitstekende AI edge computing mogelijkheden.voldoen aan de eisen van multitasking-verwerking, beeldverwerking in hoge resolutie en intelligente herkenning in industriële scenario's.
Het product ondersteunt een flexibele configuratie van 2 GB/4 GB/8 GB DDR4-geheugen en is voorzien van eMMC-opslag, optioneel van 8 GB tot 128 GB,met een stabiele en betrouwbare lezen/schrijven prestaties om zich aan te passen aan de gegevensopslag- en operationele vereisten van verschillende industriële toepassingenHet biedt een overvloed aan display-uitgangsinterfaces, waaronder LVDS (dual 8-channel), EDP, MIPI, HDMI en VGA,een gemakkelijke aansluiting op verschillende industriële displays om een multi-scherm display en een high-definition output te ondersteunen.
Als een hoogwaardig industriële moederbord is het strikt ontworpen volgens industriële normen, met een hoge stabiliteit en een sterke anti-interferentie-capaciteit.Het ondersteunt dubbelband WIFI en 5G-hoge snelheidsnetwerken, die voldoet aan diverse netwerkvereisten zoals draadloze communicatie op industrieel gebied, interactie met clouddata en afstandsbediening.
Met zijn rijke en complete interfaces maakt het een snelle uitbreiding van randapparatuur, verbinding met sensoren en besturingsapparatuur mogelijk.Interactie mens-machine, automatiseringsapparatuur en andere gebieden, die dienen als een betrouwbaar kernplatform voor industriële intelligente upgrade.
| Component | Specificatie |
|---|---|
| CPU | RK3588 octa-core (4×Cortex-A76 + 4×Cortex-A55) met een maximale frequentie van 2,8 GHz |
| GPU's | ARM Mali-G610 MC4 ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| NPU | 6 TOPS neurale verwerkingseenheid |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 optioneel |
| EMMC | 16G-128G facultatief |
| Afbeelding | Ondersteunt LVDS (dual 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi met Bluetooth |
| Besturingssysteem | Android 12 / Linux Ubuntu |
| Geheugenkaart | TF-CARD |
| USB-interface | Ingebouwde USB 2.0-poorten (5 stuks), externe USB 2.0 (2 stuks), externe 3.0 HOST/OTG (1 stuks) |
| Reekspoort | 5 totale poorten met optionele typen: TTL (1-5pcs), RS232 (0-4pcs), RS485 (0-2pcs) |
| RTC | Ondersteunt een geheugen met automatische aan- en uitschakeling |
| Camera | USB camera compatibel |
| PCB-grootte | 170 mm × 170 mm |
| Stroomvoorziening | DC-invoer 12V |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies