| Component | Specificatie |
|---|---|
| CPU | RK3588 octa-core (4×Cortex-A76 + 4×Cortex-A55) met een maximale frequentie van 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| NPU | 6 TOPS neurale verwerkingseenheid |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 optioneel |
| EMMC | 16G-128G optioneel |
| Display | Ondersteunt LVDS (dual 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi met Bluetooth |
| Besturingssysteem | Android 12 / Linux Ubuntu |
| Geheugenkaart | TF-KAART |
| USB-interface | Ingebouwde USB 2.0-aansluitingen (5 stuks), externe USB 2.0 (2 stuks), externe 3.0 HOST/OTG (1 stuk) |
| Seriële poort | Totaal 5 poorten met optionele typen: TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| RTC | Ondersteunt geheugen voor klok bij stroomuitval met automatisch aan/uit |
| Camera | USB-camera compatibel |
| PCB-afmetingen | 170 mm × 170 mm |
| Voeding | DC 12V ingang |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies