| Bileşen | Özellik |
|---|---|
| CPU | RK3588 sekiz çekirdekli (4×Cortex-A76 + 4×Cortex-A55), maksimum 2.8 GHz frekanslı |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4, OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 destekli |
| NPU | 6 TOPS sinirsel işlem birimi |
| Bellek | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| EMMC | 16G-128G isteğe bağlı |
| Ekran | LVDS (çift 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA destekler |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wi-Fi | Bluetooth özellikli 2.4G/5G WiFi |
| İşletim Sistemi | Android 12 / Linux Ubuntu |
| Bellek Kartı | TF-KART |
| USB Arayüzü | Dahili USB 2.0 soketleri (5 adet), harici USB 2.0 (2 adet), harici 3.0 HOST/OTG (1 adet) |
| Seri Port | Toplam 5 port, isteğe bağlı tipler: TTL (1-5 adet), RS232 (0-4 adet), RS485 (0-2 adet) |
| RTC | Güç kapalıyken saat belleğini destekler, otomatik açma/kapama özellikli |
| Kamera | USB kamera uyumlu |
| PCB Boyutu | 170mm × 170mm |
| Güç Kaynağı | DC 12V giriş |
| Sıcaklık Aralığı | -20°C ila 80°C |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler