| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Rockchip RK3568 |
|---|---|
| OS | ANDROID |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| RS232 | 0 ~ 6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0 ~ 6 |
| USB 2.0 | εσωτερική (2), εξωτερική (4) |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα POS Machine |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Κύρια πλακέτα PCBA ενσωματωμένου συστήματος ARM |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
|---|---|
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- Μέγιστος δίσκος 32G |
| Φλας | 4G NANDFLASH Υψηλότερη υποστήριξη 16G NANDFLASH ((EMMC Υποστήριξη 32G) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή DC12V/2A |
| Φλας | 4G NANDFLASH Υψηλότερη υποστήριξη 16G NANDFLASH ((EMMC Υποστήριξη 32G) |
|---|---|
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- Μέγιστος δίσκος 32G |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |
| CPUt | PX30 Μέγιστη συχνότητα1.4GHz |
|---|---|
| Φλας | 4G NANDFLASH Υψηλότερη υποστήριξη 16G NANDFLASH ((EMMC Υποστήριξη 32G) |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή DC12V/2A |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ και 2.4G/5G ασύρματης WIFI |
| CPUt | PX30 Μέγιστη συχνότητα1.4GHz |
|---|---|
| Φλας | 4G NANDFLASH Υψηλότερη υποστήριξη 16G NANDFLASH ((EMMC Υποστήριξη 32G) |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ και 2.4G/5G ασύρματης WIFI |
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |