| رابط جعبه نقدی | RJ11 6p6c |
|---|---|
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | مادربرد POS اختیاری 16G-128G با خروجی ویدیویی HDMI و صفحه لمسی I2C/USB رابط TP JLD-P01 |
|---|---|
| خروجی تصویری | HDMI |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| ظرفیت RAM | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| دوربین | دوربین USB |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS ((دوگانه 8,1920*1080) ، EDP |
|---|---|
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | گزینه 16G-128G |
| tp | رابط I2C / USB TP |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
|---|---|
| شبکه محلی کابلی | 10/100/1000M |
| دما | -20 درجه- 80 |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| اترنت | پشتیبانی از 100 مگاهرتز |
|---|---|
| پیش روی | اندرویدی |
| دنباله دار | 2.4 گرم دسترسی به اینترنت بی سیم به اینترنت |
| منزوی | گزینه 16G/32G/64G |
| GPU | MALI-T764 |