| نام محصول | مادربرد سیستم جاسازی شده برای KIOSK |
|---|---|
| دوربین | پشتیبانی از رابط USB |
| CPU | RK3288 |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| پردازنده گرافیکی | MALI-T764 |
| نام محصول | مادربرد سیستم تعبیه شده POS |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| پیش روی | Android 11/Linux ubuntu |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| OEM | حمایت |
|---|---|
| شبکه بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| اترنت | 10/100/1000 متر |
| اندازه PCB | 102mm*146mm |
| نام محصول | مادربرد برد Rockchip RK3568 |
|---|---|
| سیستم عامل | ANDROID |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| دما | -20-80 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| نام محصول | مادربرد دستگاه POS جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| صفحه لمسی | حمایت |
|---|---|
| حافظه خارجی | پشتیبانی از TF-بهترین کارت 512G |
| نمایش صفحه نمایش دوگانه | پشتیبانی نکنید |
| CPU | Amlogic T972 چهار هسته بازوی قشر A55 ، با بالاترین فرکانس 1.9 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G31 MP2 |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده ARM |
|---|---|
| نام تجاری | ناوگان |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | برد اصلی PCBA سیستم جاسازی شده ARM |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و خاموش/خاموش خودکار پشتیبانی می کند |
| دوربین | دوربین USB |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- حداکثر دیسک 32G |
| فلاش | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
| منبع برق | ورودی DC12V/2A |
| فلاش | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
|---|---|
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- حداکثر دیسک 32G |
| خروجی صدا | استریو |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |