| Adaptive Temperature | -20-80℃ |
|---|---|
| Audio Output | Stereo |
| Video Out | HDMI,CVBS,LVDS/RGB |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| Camera Interface | 1x MIPI-CSI Camera Interface |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
|---|---|
| Audio Output | Stereo |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk |
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
| Power Supply | DC12V/2A Input |
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
|---|---|
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk |
| Audio Output | Stereo |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11/Linux |
| Touch Panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| USB Interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |
| CPUt | PX30 Maximum Frequency1.4GHZ |
|---|---|
| Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| PCB Siz | 120mmX85mm |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| Internal Memory | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Optional (label 16GB) |
| GPIO | Support |
| Product Name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi Motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 Or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Product Name | 16G-128G Optional Flash Memory Android Motherboard With DC12V-24V Input Power Supply For Your Customer Requirements JLD-P01 |
|---|---|
| Audio Port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| Flash Memory | 16G-128G Optional |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Product Name | 10.1 Inch Display Control Board Vending Machine Motherboard With Touchscreen And HD-MI Output JLD076 |
|---|---|
| Camera | MIPI/USB Camera |
| HDMI | HMDI Output |
| Video Output | Support LVDS, EDP And HDMI Video Output And The Highest Resolution 3840X2160. |
| RTC | Support Clock Memory When It Is Power Off, Support Automatic Restart And Shut Down. |