| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
|---|---|
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| PCB Size | 100mm*80mm |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| Product Name | Revolutionize Your POS System With Our 10/100/1000M Ethernet POS Motherboard And 3.5mm Audio Port Android 11 OS With Cash Box Interface |
|---|---|
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Video Output | HDMI |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Display | Support LVDS,EDP,MIPI,HDMI |
| Product Name | Industrial Grade 12V Android Vending Machine Motherboard With 2.2G DDR3 Storage And 13.3 Inch LCD Touchscreen JLD076 RK3288 |
|---|---|
| Power Supply | 12V /3A Input |
| Audio Output | Stereo, Supporting Dolby Sound |
| Video Output | Support LVDS, EDP And HDMI Video Output And The Highest Resolution 3840X2160. |
| Display | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 Inch LCD Touchscreen |
| Name | Advertising Digital Sinage Motherboard |
|---|---|
| Customize Logo | Support When Manufacture PCB |
| Keyword | Android Motherboard |
| Power Input | DC12V Input |
| Dual Screen Display | Do Not Support |
| USB Interface | USB HOST/OTG |
|---|---|
| Memory | 2G DDR4/4G DDR |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 ℃ |
| Memory CARD Types | Support TF CARD Highest 512GB |
| Operating System | ANDROID 9.0 |
| Product Name | Mainboard For Eletronic Scale |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor GPU: ARM G52 2EE |
| GPU | ARM G52 2EE |
| NPU | Support 1T Computing Power |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | RK3568 Embedded System Board |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer Pcb |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| Product Name | Embedded Board For POS Machine |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Video Output | Support Display Vertical Level |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | JLD-P02 Android Embedded System Board |
|---|---|
| EMMC | 16G/32G/64G/128G |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 |
| Video Output | Support Display Vertical Level |
| Wireless Network | 2.4G / 5G Wireless WIFI Internet Access |
| Name | Industrial ARM Motherboard JLD-A06 |
|---|---|
| Camera | Support MIPI Camera |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Model NO. | JLD-A06 |
| Touchscreen | I2C * 2 |