| όνομα | Ενσωματωμένη πλακέτα JLD-F03 για μηχανή αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| Πίνακας επεξεργασίας | ΑΡΜ G52 2EE |
| Διασύνδεση USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Μέγεθος PCB | 122 mm*75 mm |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
|---|---|
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Λειτουργικός | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
|---|---|
| Έξοδος βίντεο | HDMI |
| Θερμοκρασία | -20°- 80°C |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Αυλακώσεις επέκτασης | Κάρτα TF, Κάρτα SIM PCIE |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB size | 170mmX170mm |
| USB interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |
| Ονομασία | JLD-A03 Μητρική πλακέτα PCBA |
|---|---|
| Εφαρμογές | Μηχανή διαφήμισης 4K, εξοπλισμός εμπορικής προβολής |
| Σχήμα | Μητρική πλακέτα |
| USB | USB x 6 |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V |
| όνομα | Βιομηχανική Μητρική Πλακέτα ARM JLD-A06 |
|---|---|
| Κάμερα | Υποστήριξη κάμερας MIPI |
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
| Σχήμα αριθ. | JLD-A06 |
| Εικόνα αφής | I2C * 2 |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4g/5g WiFi Bt |
| TP | Διεπαφή I2C /USB TP |
| EMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Διεπαφή USB | Εσωτερική USB 2.0 (7 τεμ.), Εξωτερικό USB 2.0 (1 PC), Εξωτερική OTG (1 PC) |
| CPU | RK3568 Ανώτατη συχνότητα έως και 2,0 GHz |
|---|---|
| Σύστημα λειτουργίας | Android11/Linux |
| Πινακίδα | Υποστήριξη Πολλαπλής αφής χωρητικής οθόνης αφής |
| Διεπαφή USB | USB3.0/USB HOST/OTG |
| EMMC | 16G έως 64G Προαιρετικό (standard 16G) |
| Εθνική ΕΤΑ | RK NNT 0,8T |
|---|---|
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL, RS232, RS485 |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| RTC | Υποστήριξη λειτουργίας ενεργοποίησης και απενεργοποίησης ρολογιού |
| Τύπος καρτών μνήμης | Υποστήριξη TF-CARD |
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Τμηματικοί λιμένες | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,ΤΤΛ ((1-5 τεμάχια)、RS232 ((0-4 τεμάχια)、RS485 ((0-2 τεμάχια) |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS ((διπλό 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |