| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα συστήματος για KIOSK |
|---|---|
| Κάμερα | Υποστήριξη διεπαφής USB |
| CPU | RK3288 |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-t764 |
| Όνομα προϊόντος | POS ενσωματωμένο σύστημα μητρική πλακέτα |
|---|---|
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Λειτουργικός | Android 11/Linux Ubuntu |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| ΚΑΕ | Υποστήριξη |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Rockchip RK3568 |
|---|---|
| OS | ANDROID |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα POS Machine |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Εικόνα αφής | Υποστήριξη |
|---|---|
| Εξωτερική μνήμη | υποστήριξη TF CARD-highest 512G |
| διπλή οθόνη | Δεν υποστηρίζω |
| CPU | Amlogic T972 Quad-core ARM Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 1,9GHz |
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM Mali-G31 MP2 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Κύρια πλακέτα PCBA ενσωματωμένου συστήματος ARM |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
|---|---|
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- Μέγιστος δίσκος 32G |
| Φλας | 4G NANDFLASH Υψηλότερη υποστήριξη 16G NANDFLASH ((EMMC Υποστήριξη 32G) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή DC12V/2A |
| Φλας | 4G NANDFLASH Υψηλότερη υποστήριξη 16G NANDFLASH ((EMMC Υποστήριξη 32G) |
|---|---|
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- Μέγιστος δίσκος 32G |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |