| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Τρύπα βιδών | :διάμετρος 4 mm |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| EMMC | 16G-128G προαιρετικά |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανική κατηγορία 12V Android μητρική πλακέτα με 2.2G DDR3 αποθήκευση και 13.3 ιντσών LCD οθόνη |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12V / 3A εισροή |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, που υποστηρίζει τον ήχο Dolby |
| Έξοδος βίντεο | Υποστηρίζει LVDS, EDP και HDMI βίντεο έξοδο και την υψηλότερη ανάλυση 3840x2160. |
| Εμφάνιση | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 ιντσών οθόνη LCD αφής |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| tp | Εφαρμογή των προδιαγραφών |
| Τύπος καρτών μνήμης | Κάρτα TF |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Εισαγωγή DC12V3A |
| Ονομασία του προϊόντος | 10.1 ιντσών πίνακα ελέγχου οθόνης μητρική πλακέτα αυτοκινήτου με οθόνη αφής και έξοδο HD-MI JLD076 |
|---|---|
| Κάμερα | Καμερα MIPI/USB |
| HDMI | Έκδοση HMDI |
| Έξοδος βίντεο | Υποστηρίζει LVDS, EDP και HDMI βίντεο έξοδο και την υψηλότερη ανάλυση 3840x2160. |
| RTC | Υποστήριξη της μνήμης ρολογιού όταν είναι απενεργοποιημένη, υποστήριξη της αυτόματης επανεκκίνησης κ |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένο πίνακα για την μηχανή POS |
|---|---|
| Διασύνδεση USB | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Έξοδος βίντεο | στήριξη της κατακόρυφης επιφάνειας οθόνης |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα POS |
|---|---|
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Τύπος κάρτας μνήμης | Υποστήριξη-κάρτας TF |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
|---|---|
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Σειριακή θύρα | 4 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (0-4 τεμάχια), RS232 (0-4 τεμάχια) |
| Τύπος καρτών μνήμης | Κάρτα TF |