| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3588 οκταπυρήνα (4×Cortex-A76 + 4×Cortex-A55) με μέγιστη συχνότητα 2,8GHz |
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM Mali-G610 MC4 που υποστηρίζει το OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2Βούλκαν 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Εθνική ΕΤΑ | 6 Νευρική μονάδα επεξεργασίας TOPS |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 προαιρετικό |
| EMMC | 16G-128G προαιρετικό |
| Εμφάνιση | Υποστηρίζει LVDS (διπλό 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi με Bluetooth |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 12 / Λίνουξ Ubuntu |
| Μνήμη κάρτα | TF-CARD |
| Διασύνδεση USB | Ενσωματωμένες πρίζες USB 2.0 (5 τεμάχια), εξωτερικές USB 2.0 (2 τεμάχια), εξωτερικές 3.0 HOST/OTG (1 τεμάχιο) |
| Σειριακή θύρα | 5 συνολικές θύρες με προαιρετικούς τύπους: TTL (1-5pcs), RS232 (0-4pcs), RS485 (0-2pcs) |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού με απενεργοποίηση με αυτόματη ενεργοποίηση / απενεργοποίηση |
| Κάμερα | Εναρμονισμένη κάμερα USB |
| Μέγεθος PCB | 170 mm × 170 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή είσοδος 12V |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές