| Komponent | Specyfikacja |
|---|---|
| CPU | RK3588 ośmiordzeniowy (4×Cortex-A76 + 4×Cortex-A55) z maksymalną częstotliwością 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 obsługujący OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| NPU | Jednostka przetwarzania neuronowego 6 TOPS |
| Pamięć | Opcjonalnie 2G/4G/8G DDR4 |
| EMMC | Opcjonalnie 16G-128G |
| Wyświetlacz | Obsługuje LVDS (podwójne 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wi-Fi | WiFi 2.4G/5G z Bluetooth |
| System operacyjny | Android 12 / Linux Ubuntu |
| Karta pamięci | TF-CARD |
| Interfejs USB | Wbudowane gniazda USB 2.0 (5 szt.), zewnętrzne USB 2.0 (2 szt.), zewnętrzne USB 3.0 HOST/OTG (1 szt.) |
| Port szeregowy | Łącznie 5 portów z opcjonalnymi typami: TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| RTC | Obsługuje pamięć zegara po wyłączeniu zasilania z automatycznym włączaniem/wyłączaniem |
| Kamera | Kompatybilna kamera USB |
| Rozmiar PCB | 170 mm × 170 mm |
| Zasilanie | Wejście DC 12V |
| Zakres temperatur | -20°C do 80°C |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje