| Składnik | Specyfikacja |
|---|---|
| CPU | RK3588 okta-rdzeniowy (4×Cortex-A76 + 4×Cortex-A55) z maksymalną częstotliwością 2,8 GHz |
| Grafika graficzna | ARM Mali-G610 MC4 obsługujący OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2Wulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| NPU | 6 Jednostka przetwarzania neuronowego TOPS |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 opcjonalnie |
| EMMC | 16G-128G nieobowiązkowe |
| Wyświetlacz | Wspiera LVDS (podwójne 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi z Bluetooth |
| System operacyjny | Android 12 / Linux Ubuntu |
| Karta pamięci | TF-CARD |
| Interfejs USB | Wbudowane gniazda USB 2.0 (5 sztuk), zewnętrzne gniazda USB 2.0 (2 sztuk), zewnętrzne gniazda 3.0 HOST/OTG (1 sztuk) |
| Port seryjny | 5 portów z opcjonalnymi typami: TTL (1-5 sztuk), RS232 (0-4 sztuk), RS485 (0-2 sztuk) |
| RTC | Wspiera pamięć zegarową z automatycznym włączeniem/wyłączeniem |
| Kamera | Kompatybilny z kamerą USB |
| Rozmiar PCB | 170 mm × 170 mm |
| Zasilanie | wejście 12 V prądu stałego |
| Zakres temperatury | -20°C do 80°C |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje