| Bileşen | Spesifikasyon |
|---|---|
| CPU | RK3588 sekiz çekirdekli (4×Cortex-A76 + 4×Cortex-A55) maksimum frekansı 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4, OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3'ü destekler.2Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| NPU | 6 TOPS sinirsel işlemci birimi |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| EMMC | 16G-128G isteğe bağlı |
| Görüntüle | LVDS (ikili 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA destekliyor |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wi-Fi | 2.4G/5G Bluetooth ile WiFi |
| İşletim Sistemi | Android 12 / Linux Ubuntu |
| Hafıza Kartı | TF-KARD |
| USB Arayüzü | Dahili USB 2.0 prizleri (5 adet), harici USB 2.0 (2 adet), harici 3.0 HOST/OTG (1 adet) |
| Serili Port | Seçenek türleri ile toplam 5 port: TTL (1-5pcs), RS232 (0-4pcs), RS485 (0-2pcs) |
| RTC | Otomatik güç açma / kapatma ile güç kapama saat belleğini destekler |
| Kamera. | USB kamera uyumlu |
| PCB Boyutu | 170 mm × 170 mm |
| Güç kaynağı | DC 12V giriş |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler