| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Ethernet | 100MHZ LAN Interface |
|---|---|
| RTC | Support |
| Connectivity | WiFi, Bluetooth, 4G LTE |
| Product Type | Computer |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| Product Name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support Power-off Clock Memory And Automatic Power On And Off |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| Product Name | Turnstile System Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Firmware Update Support | OTA |
| Port Placement | USB, HDMI |
| Memory Capacity | 2G/4G DDR3 |
| Storage Capacity | 8G ~ 64G EMMC |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM | Support |
| Wireless Network | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | 10.1 Inch Wi Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board With HDMI Output For Vending Machine |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | HMDI Output |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |
| Name | Six Core RK3399 Industrial ARM Embedded Motherboard |
|---|---|
| Touchscreen | I2C * 2 |
| Power Supply Mode | DC12V3A Input 7.4V Lithium Battery |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack * 2 |
| Audio Output | Stereo, Supporting Dolby Sound Effects |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| EMMC | 16G-128G Optional |