| Product Name | 1G DDR3 Ram Maximum Supported Android Embedded Board With HD MI Video Out JLD096 |
|---|---|
| USB Port | USB HOST/OTG |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk. |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| OS | ANDROID8.1/10.0 |
| Product Name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Serial Ports | TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
|---|---|
| Product Name | Android Motherboard |
| Fill Light | 12V Fill Light (controllable Switch) |
| Processor | Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
| PCB Size | 158mmX 95mm |
| Product Name | RK3568 Android 11 Embedded Board Self-service Kiosk Pos Machine Embedded System Board With 1TOPS NPU JLD-A08 |
|---|---|
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ram Capacity | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| Temperature | -20°- 80℃ |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Flash Memory | 16G-128G Optional |
| Serial Port | 7 In Total, Optional Types, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | MIPI POS Machine Motherboard |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Compatibility | Compatible With Various Vending Machines |
|---|---|
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Camera | MIPI/USB Camera |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |