| Product Name | JLD-F02 Motherboard For Attendance System |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, Support AFBC (frame Buffer Compression), Embedded High-performance 2D Acceleration Hardware |
| Dual-screen Different Display | Support |
| EMMC Capacity | 8G/16G/32G/64G/ 128G Options |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| PCB Size | 170mm*105mm |
|---|---|
| Camera | Support USB Camera |
| GPU | Mali-G52GPU |
| NPU | RK NNT 0.8T |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Temperature | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Screw Hole | :diameter 4mm |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Product Name | Embedded System Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G Option |
| Product Name | Rockchip RK3566 Embedded System Motherboard |
|---|---|
| Touch Screen | Support I2C Inch Interface And USB Interface Multi-touch Capacitive Touch Scree |
| RT | Yes |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | POS Motherboard |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| Product Name | RK3568 PCBA Circuit Motherboard |
|---|---|
| Power Supply | DC12V-24V Input |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Kiosk Module Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |