| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 1.8GHz |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | POS Embedded System Motherboard |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| RS232 | 0~6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0~6 |
| USB 2.0 | Internal(2), External(4) |
| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |
| Product Name | Rockchip RK3568 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Video Output | Support LVDS, EDP, MIPI Format Video Output |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Internal Memory | EMMC 16G/32G/64G/128G/256G Optional (label 16GB) |
|---|---|
| GPIO | Support |
| Power Supply | DC12V/3A Input |
| Video Output | Support LVDS (1920*1080),EDP(2560*1440), MIPI Format Video Output |
| Headset | Support |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
|---|---|
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
| Ddr | LPDDR4, With Options For 2GB/4GB/8GB. |
| Cpu | RK3568 Quad-core |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Frequency | Up To 2 GHz |
|---|---|
| Power Supply | DC12V/3A Input |
| Warranty | 1 Year |
| Cpu Frequency | 1.8 GHz |
| Solution Options | RK3399/RK3566/RK3568/PX30/etc. |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
|---|---|
| Ddr | LPDDR4, With Options For 2GB/4GB/8GB. |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switching Function |
| Power Supply | DC12V/3A Input |
| IR | Support |