| CPU | RK3568 tot 2.0GHz |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE |
| NPU | 1TOPS AI-verwerking |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 optioneel |
| EMMC Opslag | 16G-128G optioneel |
| Display Interfaces | LVDS, EDP, MIPI, HDMI |
| Audio | Stereo met Dolby-geluidseffecten, 3,5 mm koptelefoonaansluiting, microfoon- en luidsprekeraansluitingen |
| Netwerken | 10/100M/1000M Ethernet, 2.4G/5G WiFi, Bluetooth |
| Besturingssystemen | Android 11, Ubuntu 20.04, Debian 10 |
| USB-poorten | 4x USB 2.0 intern, 1x USB 3.0 HOST extern, 1x OTG extern |
| Seriële poorten | 4 totaal (TTL, RS232, RS485 opties) |
| PCB Afmetingen | 140 mm × 91 mm × 1,6 mm |
| Voeding | DC 12V 3A ingang |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies