| CPU | RK3568 2.0GHz'e kadar |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE |
| NPU | 1TOPS AI işleme |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| EMMC Depolama | 16G-128G isteğe bağlı |
| Ekran Arayüzleri | LVDS, EDP, MIPI, HDMI |
| Ses | Dolby ses efektleri ile stereo, 3,5 mm kulaklık jack, mikrofon ve hoparlör arayüzleri |
| Ağ oluşturma | 10/100M/1000M Ethernet, 2.4G/5G WiFi, Bluetooth |
| İşletim Sistemleri | Android 11, Ubuntu 20.04, Debian 10 |
| USB portları | 4x USB 2.0 iç, 1x USB 3.0 HOST dış, 1x OTG dış |
| Serili Portlar | Toplam 4 (TTL, RS232, RS485 seçenekleri) |
| PCB Boyutları | 140 mm × 91 mm × 1,6 mm |
| Güç kaynağı | DC 12V 3A giriş |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler