| سیستم عامل | اندروید 7.1 |
|---|---|
| RTC | از حافظه ساعت هنگام خاموش بودن پشتیبانی می کند ، از راه اندازی مجدد خودکار پشتیبانی می کند و خاموش م |
| صفحه لمسی | از صفحه لمسی خازنی چند نقطه ای پشتیبانی کنید. |
| منبع برق | ورودی DC5V/3A ؛ باتری لیتیوم 3.7 ولت |
| رم | 2G /4G LPDDR4 |
| منبع برق | ورودی DC12V |
|---|---|
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| tp | 12C /USB Interface TP |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| مدل | JLD -10 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 6 |
| اندازه PCB | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| نام محصول | Android RK3288 POS Development Linux Board LVDS PCBA ساخت RockChip PX30 سفارشی مادربرد سفارشی jld076 |
|---|---|
| CPU | پردازنده هسته هسته چهار هسته ای Cortex-A17 |
| GPU | پردازنده گرافیکی ARM Mail-T764 |
| خاطره | 2.2G DDR3 یا 4G DDR3 |
| انباره | 3.8 گرم ~ 64 گرم برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8 گرم است) |
| نمایش دادن | پشتیبانی از LVDS (Dual 8) , EDP , MIPI , HDMI , VGA |
|---|---|
| tp | 12C /USB Interface TP |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| منبع برق | ورودی DC12V |
| دما | -20-80 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| سوراخ پیچ | :قطر 4mm |
| اترنت | 10/100/1000 متر |
| منزوی | 16G-128G اختیاری |
| نام محصول | برد PCB ARM تعبیه شده |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| رام | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | Rockchip RK3399 Quad Core 2.0GHz 4GB RAM 64 گیگ |
|---|---|
| آی سی اصلی | RK3399 حداکثر فرکانس 2.0 گیگاهرتز |
| اندازه PCB | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| سیستم عامل | Android 7.1/10.0 |
| فیلد کاربردی | قرص صنعتی، قرص پزشکی، قرص محکم و غیره |
| نام محصول | SPI از تابلوی اندرویدی با رابط USB 2.0 و 3.0 OTG خارجی برای سیستم POS پشتیبانی کرد |
|---|---|
| رابط جعبه نقدی | RJ11 6p6c |
| دوربین | دوربین USB |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| منبع برق | ورودی DC12V-24V |