| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| tp | رابط I2C / USB TP |
| نوع کارت حافظه | کارتن |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| نوع کارت حافظه | کارتن |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS ((دوگانه 8,1920*1080) ، EDP |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
|---|---|
| خروجی تصویری | HDMI |
| دما | -20 درجه- 80 |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| شکاف های توسعه | کارت TF ، سیم کارت PCIE |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
|---|---|
| نمایش | پشتیبانی LVDS , EDP , MIPI , HDMI |
| درگاه سریال | در کل ، انواع اختیاری ، TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| رابط جعبه نقدی | RJ11 6p6c |
| NPU | 1 تن |
| نام محصول | تبلت ناهموار اندرویدی قرص صنعتی تعبیه شده مادربرد MIPI HD 4K RK3399 Quad Core Mainboard برای تبلت نو |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 7.1/10.0 |
| آی سی اصلی | RK3399 حداکثر فرکانس 2.0 گیگاهرتز |
| اندازه PCB | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| فیلد کاربردی | قرص صنعتی، قرص پزشکی، قرص محکم و غیره |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| نام محصول | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| رابط USB | سوکت USB 2.0 داخلی (4 عدد)، USB خارجی 3.0 (1 عدد) 2.0 (2 عدد) OTG (1 عدد) |
| درگاه سریال | در مجموع 5، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد) |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
|---|---|
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
| NPU | 1 تن |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام محصول | مادربرد اندروید |
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| نمایش | پشتیبانی LVDS MIPI EDP HDMI DISPLAY |
| NPU | 1 تن |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
|---|---|
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| نور را پر کنید | نور پرکننده 12 ولت (کنترل می شود) |
| نمایش | پشتیبانی LVDS MIPI EDP HDMI DISPLAY |
| نام محصول | مادربرد اندروید |