| system operacyjny | Android7.1 |
|---|---|
| RTC | Obsługuje pamięć zegara, gdy jest wyłączona, obsługuje automatyczną restart i wyłącza |
| Panel dotykowy | Obsługuj wielopunktowy ekran dotykowy pojemnościowy. |
| Zasilanie | Wejście DC5V/3A; Bateria litowa 3,7 V. |
| Baran | 2G /4G LPDDR4 |
| Zasilanie | Wejście DC12V |
|---|---|
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| system operacyjny | Android 11/ Linux Ubuntu |
| TP | 12C/USB Interface TP |
| Rozmiar PCB | 170mm * 170mm |
| Model | JLD-1110 |
|---|---|
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 6 |
| Rozmiar PCB | 112 mmx100,5mmx1,2 mm |
| Nazwa produktu | Android RK3288 POS Motherboard Development Linux Board LVDS PCBA Manufacture RockChip PX30 Niestanda |
|---|---|
| CPU | Quad Core Arm Cortex-A17 Procesor podstawowy |
| GPU | Procesor graficzny ARM Mail-T764 |
| Pamięć | 2,2 g DDR3 lub 4G DDR3 |
| Składowanie | 3,8 g ~ 64 g dla opcji (standard otwarcia płyty to 8G) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
|---|---|
| TP | 12C/USB Interface TP |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| Rozmiar PCB | 170mm * 170mm |
| Zasilanie | Wejście DC12V |
| Temperatura | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Otwór na wkręt | :prężnica 4 mm |
| Ethernetu | 10/100/1000m |
| EMMC | 16G-128G Opcjonalnie |
| Nazwa produktu | Wbudowana płytka PCB ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| Procesor | RK3568 Procesor Cortex-A55 o czterech rdzeniach 64-bitowy, o najwyższej częstotliwości 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| BARAN | 2G 4G 8G |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | RockChip RK3399 Quad Core 2.0GHz 4GB RAM 64GB ROM Android Tablet Mothera Ultra cienki z typem C JLD- |
|---|---|
| Główny układ scalony | RK3399 Maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Rozmiar PCB | 112 mmx100,5mmx1,2 mm |
| system operacyjny | Android 7.1/10.0 |
| Zastosowane pole | Tabletki przemysłowe, tabletki medyczne, tabletki trwałe itp. |
| Nazwa produktu | SPI obsługiwane przez Android płytę z zewnętrznym interfejsem USB 2.0 i 3.0 OTG dla systemu POS |
|---|---|
| Interfejs skrzynki pieniężnej | RJ11 6P6C |
| Kamera | Kamera USB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Zasilanie | Wejście DC12V-24V |