| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
|---|---|
| منزوی | گزینه 16G-128G |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| رابط USB | داخلی USB 2.0 (7 قطعه) ، USB خارجی 2.0 (1 PC) ، OTG خارجی (1 PC) |
| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| اترنت | 10/100/1000 متر |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده RK3566 |
|---|---|
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
|---|---|
| شبکه محلی کابلی | 10/100/1000M |
| دما | -20 درجه- 80 |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| نام محصول | مادربرد ARM صنعتی جاسازی شده |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | مادربرد کنترل جاسازی شده |
|---|---|
| TP | I2C و USB رابط TP |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دما | -20-80 درجه سانتیگراد |
| دوربین | دوربین MIPI |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده JLD-A09 |
|---|---|
| دوربین | دوربین MIPI |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | مادربرد لینوکس |
|---|---|
| TP | I2C و USB رابط TP |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دما | -20-80 درجه سانتیگراد |
| دوربین | دوربین MIPI |
| نام محصول | مادربرد Rockchip RK3566 Embedded ARM |
|---|---|
| کارخانه | بله |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |