| نام محصول | سیستم POS خود را با مادربرد 10/100/1000 متر ما اترنت POS و پورت صوتی 3.5 میلی متری اندروید 11 سیستم |
|---|---|
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| خروجی تصویری | HDMI |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نمایش | پشتیبانی LVDS , EDP , MIPI , HDMI |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
|---|---|
| نام محصول | مادربرد اندروید |
| نور را پر کنید | نور پرکننده 12 ولت (کنترل می شود) |
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | 16G-128G حافظه فلش اختیاری مادربرد اندروید با منبع برق ورودی DC12V-24V برای نیازهای مشتری JLD-P01 |
|---|---|
| پورت صدا | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |
| فلش مموری | 16G-128G اختیاری |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| ظرفیت RAM | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
|---|---|
| دما | -20 درجه- 80 |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| فلش مموری | 16G-128G اختیاری |
| درگاه سریال | در کل ، انواع اختیاری ، TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS ((دوگانه 8,1920*1080) ، EDP |
|---|---|
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | گزینه 16G-128G |
| tp | رابط I2C / USB TP |
| نام محصول | مادربرد POS اختیاری 16G-128G با خروجی ویدیویی HDMI و صفحه لمسی I2C/USB رابط TP JLD-P01 |
|---|---|
| خروجی تصویری | HDMI |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| ظرفیت RAM | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| دوربین | دوربین USB |
| نام محصول | تخته سیستم چهار هسته ای پایدار RK3566 Android Motherboard ODM بازوی بازوی رسانه ای برای پخش کننده رس |
|---|---|
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128 گیگابایت |
| اندازه PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | برد اصلی سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| NPU | 1 Tops AI Accelerator - وظایف AI Edge سبک وزن را فعال می کند (به عنوان مثال ، تشخیص شی ، AI AI). |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |