| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| نام محصول | Rockchip RK3568 Signage Signage Motherboard HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB ANDROID11 صنعتی POS مادربر |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
|---|---|
| tp | رابط I2C / USB TP |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS ((دوگانه 8,1920*1080) ، EDP |
| نوع کارت حافظه | کارتن |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| نام محصول | چهار هسته ای 2.0GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS مادربرد سخت افزار تعبیه شده با AI |
|---|---|
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نوع | PCB چند لایه |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده JLD-A09 |
|---|---|
| نمایش | پشتیبانی از LVDS (Dual 8 ,1920*1080 , EDP , MIPI , HDMI |
| خروجی صدا | استریو ، از دالبی پشتیبانی کنید |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| مدل | JLD-092 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 100mmx70mmx1.6mm |
| نام محصول | RK3568 سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |