| Nazwa produktu | Zrewolucjonizuj swój system POS dzięki naszej płytce głównej 10/100/1000M Ethernet POS i 3.5mm Audio |
|---|---|
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Wyjście wideo | HDMI |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS, EDP, MIPI, HDMI |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające 12 V (kontrolowany przełącznik) |
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | 16G-128G Opcjonalna płyta główna pamięci flash z Androidem z zasilaczem wejściowym DC12V-24V dla wym |
|---|---|
| Port audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, interfejs mikrofonu 2p2.0, interfejs głośników 4P2.0 |
| Pamięć flash | 16G-128G Opcjonalnie |
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Pojemność pamięci RAM | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
|---|---|
| temperatury | -20 °- 80 ℃ |
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Pamięć flash | 16G-128G Opcjonalnie |
| Port seryjny | 7 W sumie, opcjonalne typy, TTL (1-7 sztuk), RS232 (0-6 sztuk), RS485 ((0-2 sztuk) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | Opcja 16G-128G |
| TP | Interfejs I2C/USB TP |
| Nazwa produktu | 16G-128G Opcjonalna płyta główna POS z wyjściem wideo HDMI i panelem dotykowym I2C/interfejs USB TP |
|---|---|
| Wyjście wideo | HDMI |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
| Pojemność pamięci RAM | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| Kamera | Kamera USB |
| Nazwa produktu | Stabilna czterordzeniowa płyta systemowa RK3566 Android Motherboard ODM ARM Tablica główna dla Media |
|---|---|
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Nazwa produktu | Płyta główna systemu wbudowanego |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| NPU | 1 szczyty AI Accelerator - Włącza lekkie zadania AI Edge (np. Wykrywanie obiektów, AI Voice). |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |