| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| TP | Interfejs I2C/USB TP |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
|---|---|
| Wyjście wideo | HDMI |
| temperatury | -20 °- 80 ℃ |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Gniazda rozszerzeń | Karta TF, karta SIM PCIE |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
|---|---|
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS, EDP, MIPI, HDMI |
| Port seryjny | 7 W sumie, opcjonalne typy, TTL (1-7 sztuk), RS232 (0-6 sztuk), RS485 ((0-2 sztuk) |
| Interfejs skrzynki pieniężnej | RJ11 6P6C |
| NPU | 1tops |
| Nazwa produktu | Android solid tablet wbudowany tableta przemysłowy płyta główna MIPI HD 4K RK3399 quad core płyta gł |
|---|---|
| system operacyjny | Android 7.1/10.0 |
| Główny układ scalony | RK3399 Maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Rozmiar PCB | 112 mmx100,5mmx1,2 mm |
| Zastosowane pole | Tabletki przemysłowe, tabletki medyczne, tabletki trwałe itp. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Interfejs USB | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4 szt.), zewnętrzne USB 3.0 (1 szt.) 2.0 (2 szt.) OTG (1 szt.) |
| Port szeregowy | Łącznie 5, typy opcjonalne, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| NPU | 1tops |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS MIPI EDP HDMI Wyświetlacz |
| NPU | 1tops |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
|---|---|
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające 12 V (kontrolowany przełącznik) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS MIPI EDP HDMI Wyświetlacz |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |