| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
|---|---|
| EMMC | Opcja 16G-128G |
| Rozmiar PCB | 100 mm * 80 mm |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Interfejs USB | Wewnętrzne USB 2.0 (7 szt.), Zewnętrzny USB 2.0 (1 PC), zewnętrzny OTG (1 szt.) |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Ethernetu | 10/100/1000m |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM RK3566 |
|---|---|
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| temperatury | -20 °- 80 ℃ |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Industrial ARM |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi BT 2,4G/5G |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna sterująca |
|---|---|
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Temperatura | -20°-80℃ |
| Kamera | Kamera MIPI |
| Nazwa produktu | JLD-A09 Wbudowana płyta Linux |
|---|---|
| Kamera | Kamera MIPI |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Temperatura | -20°-80℃ |
| Kamera | Kamera MIPI |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3566 z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |