| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Nazwa produktu | RockChip RK3568 Digital Signage płyta główna HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB Android11 Pos na płycie |
|---|---|
| procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
|---|---|
| TP | Interfejs I2C/USB TP |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
| Nazwa produktu | Czterordzeniowy 2,0 GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS Wbudowany sprzęt z AI |
|---|---|
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Linux JLD-A09 |
|---|---|
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP, MIPI, HDMI |
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 100 mmx70mmx1,6 mm |
| Nazwa produktu | RK3568 Płyty systemu wbudowanego |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Typ | Multilayer PCB |
| Procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |