| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Embedded System Main Board |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| NPU | 1 TOPS AI Accelerator – Enables Lightweight Edge AI Tasks (e.g., Object Detection, Voice AI). |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Product Name | Advertising Display Board |
|---|---|
| Adaptive Temperature | -20°-80℃ |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| USB Interface 4G | Built-in USB 2.0 Sockets (4), External USB 3.0 HOST (1), External OTG (1) Supports PCIE 4G Function Modules |
| TP | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | Embedded Main Board JLD-P08 |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Product Name | Kiosk Module Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Factory | Yes |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | RK3568 CPU Board |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Camera | USB Camera |
| Serial Port | 4 In Total, Types Option,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Rockchip RK3568 Digital Signage Motherboard Hd-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Industrial-grade POS Motherboard Linux Embedded Development Board JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |