| PCB Size | 100mm*80mm |
|---|---|
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | 4 In Total, Optional Types, TTL (0-4 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, The Highest Frequency Is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | The Ideal Motherboard Industrial ARM Board For High-Security Turnstile Systems Compitable With MIPI Displays JLD-F02 |
|---|---|
| Regulatory Compliance | FCC, CE |
| Authentication Mechanisms | Face Recognition |
| Firmware Update Support | OTA |
| Port Placement | USB, HDMI |
| Product Name | ANDROID 11/ Linux Ubuntu Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3566 Highest Frequency Up To 1.8GHZ |
| TP | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| Product Name | Rockchip RK3566 Embedded System Motherboard |
|---|---|
| Touch Screen | Support I2C Inch Interface And USB Interface Multi-touch Capacitive Touch Scree |
| RT | Yes |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Name | Embedded ARM Board For Self-Service Terminal |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard RK3566 |
|---|---|
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 100mmX70mmX1.6mm |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |