| RS232 | 0~6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0~6 |
| USB 2.0 | Internal(2), External(4) |
| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |
| Product | Linux Embedded Board |
|---|---|
| GPIO | Support |
| Warranty | 1 Year |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Frequency | Up To 2 GHz |
|---|---|
| Power Supply | DC12V/3A Input |
| Warranty | 1 Year |
| Cpu Frequency | 1.8 GHz |
| Solution Options | RK3399/RK3566/RK3568/PX30/etc. |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 ℃ |
|---|---|
| Main Frequency | 2GHz |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switching Function |
| Cpu Frequency | 1.8 GHz |
| Headset | Support |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Serial Port | TTL(1-5)、RS232(2-4) |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard JLD-P08 |
|---|---|
| USB Port | Inner USB 2.0 Socket*5、external USB 2.0 HOST*4、OTG*1 |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | TTL(1-5)、RS232(2-4) |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| Camera | USB Camera |
| USB Port | Inner USB 2.0 Socket*5、external USB 2.0 HOST*4、OTG*1 |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Product Name | 10.1 Inch Wi Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board With HDMI Output For Vending Machine |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | HMDI Output |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB Size | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Power Supply Mode | DC12V Input |